Do wynajęcia

świeżo wyremontowane, dostępne od zaraz

zarezerwowane

OPTIMUM PARK - nowe miejsce dla biznesu!

1 800

OPTIMUM PARK
NOWE MIEJSCE DLA BIZNESU W BYDGOSZCZY
 

Optimum Park to zespół budynków biurowo- komercyjnych, które docelowo oferować będą 18 tys m2 powierzchni biurowej. Obecnie wzniesione zostały trzy budynki. Ostatni budynek oddaliśmy do użytkowania w 2016 roku. Usytuowany jest nad Brdą, na pow. 2,5 ha i charakteryzuje się wysokim standardem, niespotykanym położeniem oraz bardzo dużą ilością miejsc parkingowych na około 700 aut.
WYSOKI STANDARD

W nowym kompleksie znajdują się wysokiej klasy pomieszczenia biurowe w klasie A+typu open space z rozbudowaną siecią teleinformatyczną, klimatyzacją, windami, monitoringiem i recepcją oraz sale konferencyjne.

Obecne i realizowane budynki są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Optimum Park to idealne i optymalne centrum biznesu, które łączyć będzie kształconą już kadrę biznesu w Wyższej Szkole Bankowej, z najemcami przestrzeni biurowych.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych najemców. Ceny są do indywidualnej negocjacji.
 Kontakt w sprawie prezentacji lokali - Agnieszka tel. 576 199 101

Skonkatktuj się z nami

Agnieszka Żydowicz
Doradca rynku nieruchomości

tel.: +48 576 199 101
e-mail: agnieszka@rotunda.com.pl

Formularz kontaktowy

* wszystkie pola są wymagane
WYŚLIJ ZAPYTANIE
Podobne oferty w tej kategorii
Lokal handlowo - usługowy Lokal handlowo - usługowy 54,60m2 Bydgoszcz, Fordon, Osiedle Olimpijczyków 2 020 zł Szczegóły oferty OPTIMUM PARK - komfortowe lokale biurowe! OPTIMUM PARK - komfortowe lokale biurowe! 45m2 Bydgoszcz, ul.Fordońska 74 2 025 zł Szczegóły oferty

Mapa serwisu